Know How - czyli trochę wiedzy dla Ciebie

 

 

 

Reklama Google - 97 % polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google. Można powiedzieć, że reklama z Google to już dzisiaj konieczność. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie trzy usługi reklamowe:

 

1 ) Linki sponsorowane - Natychmiastowe dotarcie do szerokiego grona klientów poszukujących Twoich usług lub produktów. Płacisz tylko za reklamy, które działają - jeżeli ktoś kliknie w Twoja reklamę

 

2 ) Kampania banerowa - emisja Twoich reklam banerowych na stronach partnerskich Google. 

 

3 ) Remarketing - dzięki temu rozwiązaniu, reklama powróci do  osób które odwiedziły Twoją stronę już wcześniej. 

Już ponad połowa Polaków poszukuje produktów lub usług w Internecie. Dzięki responsywnej,  prostej i przejrzystej stronie Twojej firmy, możesz dotrzeć właśnie do nich. To bardzo ważne dla każdego biznesu. Nie ma Cię w sieci = nie istniejesz!  Z nami nie musisz wydawać kilku tysięcy na stronę  w internecie. Sprawdź ile wydasz na podstawową stronę wizytówkową Twojej firmy.

Opieka nad Twoja stroną internetową, to również  ważne zadanie. Zredagujemy, z aktualizujemy i wprowadzimy nowe teksty oraz zdjęcia. Na potrzeby stworzymy nowe podstrony i zmodyfikujemy istniejące. Powiedz tylko co zmienić a resztę zostaw nam. Czas aktualizacji to już kilka godzin od zlecenia. Jeżeli pozwolisz nam stworzyć swoją stronę - otrzymasz 3 miesiące opieki GRATIS ! 

Wszystkie prawa zastrzeżone © JDG Invest 

JDG Invest

ul. Smardzewska 20/57

60-161 Poznań

E-mail: kontakt@web-web.pl